دوره کامل و استثنایی آموزش ادمین حرفه ای اینستاگرام

مشخصات محصول
قیمت: 10.000 تومان
تعداد قسمت: 8
مدرس: بابک تاواتو
پسوند فایل: Zip / MP4
رزولیشن: عالی
حجم فایل: 1GB
زمان : 160 دقیقه
امکانات: زبان فارسی
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
دسته بندی:

حتما شما هم تا کنون بارها و بارها با اصطلاح ادمین اینستاگرام برخورد داشته اید. شاید برای شما هم سوال باشد که ادمین چه فرقی با کاربر دارد ، کار اصلی ادمین اینستاگرام چیست ؟

دوره کامل و استثنایی آموزش ادمین حرفه ای اینستاگرام شما می توانید با خرید این دوره ارزشمند مدیریت پیج شبکه های اجتماعی و اینستاگرام را به خوبی یاد گرفته و در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام کسب درآمد کنید

ادمین اینستاگرام علاوه بر اینکه یکی از اصطلاحات رایج در این شبکه اجتماعی می‌باشد، این روزها به‌عنوان یک شغل تقریبا پردرآمد نیز شناخته می‌شود.

شاید در مورد شخصی که بدون خروج از خانه، درآمد ماهیانه مناسبی را کسب می‌کند یا با حقوق خوبی استخدام می‌شود یا حتی به کشورهای دیگر سفر می‌کند و هم کار و هم تفریح را مجانی تجربه می‌کند، کنجکاو شده‌اید و از افراد نزدیک به او در مورد شغل ایشان پرس و جو کرده و در پاسخ متوجه شده‌اید که او ادمین پیج اینستاگرام است!

اموزش ادمین اینستاگرام

کلمه Admin در زبان انگلیسی کوتاه شده کلمه Administrator می‌باشد. از آنجا که در دنیای IT به وفور از این اصطلاح استفاده می‌شود، این کلمه به مرور زمان به فرم کوتاه امروزی تغییر کرد و با همین فرم تثبیت شد.

حتما شما در منزل یا محل کار خود یک کامپیوتر شخصی یا لپ‌تاپ که از سیستم عامل ویندوز یا Mac استفاده می‌کند، دارید و اصطلاح ادمین، بارها و بارها به گوش شما خورده یا آن را در قسمت های مختلف ویندوز یا مثلا Ubuntu دیده اید. در اصل هر شخصی که کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت دارد، به شکلی یک ادمین به حساب می آید.

درآمد ادمین در شبکه اینستاگرام چقدر است؟

باید بدانید یک مدیر پیج اینستاگرام علاوه بر اینکه یکی از اصطلاحات رایج در این شبکه اجتماعی می باشد، بعنوان یک شغل پردرآمد نیز شناخته می شود. ادمین های اینستاگرامی بدون اینکه نیاز داشته باشند برای انجام شغلشان از منزل خارج شوند فقط با داشتن یک سیستم هوشمند و اینترنت قادرند به درآمد برسند.

اگر کنجکاور شده اید که ادمین های اینستاگرام چه کاری انجام می دهند ما به شما پیشنهاد میکنیم این ویدئو که دوره کامل، مفید و بسیار ارزشمندی هست را از دست ندهید.

قیمت این دوره کاربردی و مفید در ارزون دانلود فقط ۱۰.۰۰۰ تومان

۱۰.۰۰۰ تومان – خرید
‫۵/۵ ‫(۲ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

تعداد محصولات
27
تعداد مقالات
4
تعداد کاربران
108
تعداد نظرات
69