دانلود مقاله و تحقیق کامل در مورد روتر Router و استفاده از روترها

مشخصات محصول
قیمت: 1.500 تومان
تعداد قسمت: 28 صفحه
مدرس: ارزون دانلود
پسوند فایل: word
رزولیشن: عالی
حجم فایل: 400KB
امکانات: قابل ویرایش
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
دسته بندی:

دانلود مقاله کامل و جامع در مورد روتر Router و استفاده از روترها

استفاده از روترها در شبکه به امری متداول تبدیل شده است. یکی از دلایل مهم گسترش استفاده از روتر، ضرورت اتصال یک شبکه به چندین شبکه دیگر اینترنت و یا سایر سایت ها ی از راه دور در عصر حاضر است.

نام در نظر گرفته شده برای روترها، متناسب با کاری است که آنان انجام می دهند: ” ارسال داده از یک شبکه به شبکه ای دیگر “. مثلا” در صورتی که یک شرکت دارای شعبه ای در تهران و یک دفتر دیگر در اهواز باشد، به منظور اتصال آنان به یکدیگر می توان از یک خط leased اختصاصی که به هر یک از روترهای موجود در دفاتر متصل می گردد، استفاده نمود.

بدین ترتیب، هر گونه ترافیکی که لازم است از یک سایت به سایت دیگر انجام شود از طریق روتر محقق شده و تمامی ترافیک های غیرضروری دیگر فیلتر و در پهنای باند و هزینه های مربوطه، صرفه جوئی می گردد .

مقاله درباره روتر و استفاده از روتر ها

انواع روترها:

۱- روترهای سخت افزاری : روترهای فوق، سخت افزارهائی می باشند که نرم افزارهای خاص تولید شده توسط تولید کنندگان را اجراء می نمایند در حال حاضر صرفا” به صورت black box به آنان نگاه می کنیم .نرم افزار فوق، قابلیت روتینگ را برای روترها فراهم نموده تا آنان مهمترین و شاید ساده ترین وظیفه خود که ارسال داده از یک شبکه به شبکه دیگر است را بخوبی انجام دهند.

اکثر شرکت ها ترجیح می دهند که از روترهای سخت افزاری استفاده نمایند چراکه آنان در مقایسه با روترهای نرم افزاری، دارای سرعت و اعتماد پذیری بیشتری می باشند. …


این فقط قسمتی از متن مقاله مورد نظر می باشد.

جهت دریافت کامل مقاله در قالب فایل word قابل ویرایش، لطفا آن را خریداری نمایید.

ارزون دانلود  ارزان ترین فروشگاه فایل های مجازی و دانلودی

۱.۵۰۰ تومان – خرید
‫۵/۵ ‫(۲ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

تعداد محصولات
27
تعداد مقالات
4
تعداد کاربران
108
تعداد نظرات
69