بازدید: 2969 بازدید
پیدا کردن رمز وای فای گوشی اندروید

پیدا کردن رمز وای فای بر روی گوشی اندروید

به راحتی و بدون نیاز به روت کردن گوشی

تا حالا برات پیش اومده که بخوای رمز وای فایWIFI گوشی اندروید که بهش متصل شدی رو به یکی بدی یا خودت مجددا بهش وصل بشی ولی فراموش کردی و یادت نمیاد؟

حتما شنیدید یا دیدید که با دوربین گوشی اندروید و اسکن QR code مربوط به وایفای می تونید به اون متصل بشید، ولی باز هم نمی تونید پسورد اون رو ببینید.

با این روشی که ما امروز برای شما آماده کردیم برای همیشه می تونید لیست پسوورد همه وایفای – WIFI هایی که بهش متصل بودید رو ببنید و ذخیره داشته باشید.

در این روش حتی دیگه شما نیاز به روت کردن گوشی هم ندارید!!

مراحل به ترتیب شماره هم بصورت متن و هم در عکس با توضیح و شماره ذکر شده

برای شروع اول برنامه QR & Barcode Scanner رو از این لینک دانلود و بر روی گوشی نصب کنید.

(این برنامه بارکد خوان هست هر بارکدی رو که با دوربین یا بصورت عکس بهش بدید اسکن میکنه و اطلاعات اون رو به شما نمایش میده)

۱- در مرحله اول طبق عکس زیر برید قسمت WIFI و چرخ دنده تنظیمات وایفایی که بهش متصل هستید و میخواهید رمزش رو ببینید، بزنید.

۲- بعد گزینه مربوط به کیو آر کد یا کد QR که پایین صفحه هست رو بزنید.

۳- در اینجا یه صفحه باز میشه که داخلش بارکد هست، پایین صفحه، ذخیره تصویر رو بزنید یا از بارکد اسکرین شات بگیرید و به مرحله ۵ بروید.

۴- گزینه اشتراک گذاری رو بزنید و برنامه QR & Barcode Scanner که قبلا دانلود و نصب کردید رو پیدا کرده و انتخاب کنید، بارکد توسط برنامه اسکن شده و رمز به شما نمایش داده می شود.

اگر در صفحه بارکد، وایفای را اشتراک گذاری کنید داخل برنامه QR & Barcode Scanner اسکن میشه و دیگه کار تمومه، رمز و اطلاعات وای فای به شما نمایش داده میشه

ولی اگر اسکرین شات گرفتید ادامه مراحل رو انجام بدید چیزی دیگه تا پایان کار و دیدن رمز وایفای نمونده

آسان ترین راه پیدا کردن رمز وای فای گوشی اندروید
پیدا کردن رمز WIFI بر روی گوشی اندروید بدون روت

۵- خب حالا بعد از مرحله ۳ برنامه QR & Barcode Scanner که دانلود و نصب کردید رو باز کنید و طبق عکس زیر شماره ۵ بالای صفحه برنامه بارکد خوان گزینه مربوط به عکس یا گالری رو انتخاب کنید.

۶- در اینجا به گالری مراجعه کرده و اسکرین شاتی که از صفحه بارکد وایفای گرفتید رو انتخاب کنید تا داخل این برنامه باز بشه

در آخر می بینید که به همین راحتی شما موفق شدید رمز و اطلاعات مربوط به وایفای رو ببینید.

دیدن رمز وای فای گوشی اندروید به راحتی
پیدا کردن رمز وای فای بر روی گوشی اندروید بدون روت

این برنامه کلیه بارکدهای شما که اسکن می کنید، اطلاعات مربوط به آنها رو در خودش ذخیره می کنه و شما میتونید هربار از قسمت منو همبرگری بالای صفحه برنامه و انتخاب گزینه History اطلاعات و رمز بارکدهایی که قبلا اسکن کردید رو در اینجا ببینید.

(برای دیدن رمز وایفایی که بارکد اون رو یکبار به این برنامه دادید دیگه نیاز نیست دفعه بعد هم همین مراحل رو انجام بدید فقط کافیه برید به منو و بخش History )

راحت ترین روش پیدا کردن رمز وای فای گوشی اندروید
دیدن رمز وایفای بر روی گوشی اندروید بدون روت

برای پیدا کردن رمز وای فای، راه های مختلفی وجود داره که کم و بیش دردسرای خودشو داره و کمی هم زمان بر هست، ولی روشی که به شما آموزش داده شد آسان ترین و راحت ترین روش ممکن هست.

امیدوارم از این آموزش که برای اولین بار در سایت ارزون دانلود منتشر شده استفاده و لذت برده باشید و با نظرات خوبتون مارو حمایت بفرمائید.

پیروز و مانا باشید…

‫۵/۵ ‏‫(۳ نظر)‬